Kontakt

telefon

Kontakt

Telefon: 013-35 99 70
Postadress: Östgötamusiken, Box 140, 581 02 Linköping
Besöksadress: Östgötagatan 19 (Linköping Konsert & Kongress)
E-post: info@ostgotamusiken.se

Friederike Gerlach, tf. länsmusikchef
073-528 85 77, lmch@ostgotamusiken.se

Christoffer Nobin, konstnärlig ledare & chefsdirigent
0705-345051, christoffer.nobin@ostgotamusiken.se

Katariiina Matthiessen, producent
013-35 99 73, 070-375 85 33, katariiina@ostgotamusiken.se

Eva Andersson, ekonom
013-35 99 72, eva.andersson@ostgotamusiken.se

Frida Edstrand, bokare & administratör (deltid)
013-35 99 75, frida.edstrand@ostgotamusiken.se
Bokning: bokning@ostgotamusiken.se

Gertz Sjöberg, vaktmästeri och teknik (vikarie, deltid)
gertz.sjoberg@ostgotamusiken.se

Crusellkvintetten, crusellkvintetten@ostgotamusiken.se

Östgöta Brasskvintett, brasskvintetten@ostgotamusiken.se

Östgötabandet, ostgotabandet@ostgotamusiken.se